Tijdens de afgelopen Regentencup hebben Herman en Patrick tijdens een vooral heel gezellige wedstrijd de 3e plaats gehaald. Deze dag staat niet alleen in het teken van een sportieve dag, maar is vooral ook bedoelt voor uitwisseling.
Maandag 1 september werd de Regentencup gespeeld op de baan van gc Westerwolde in Vlachtwedde. Deze wedstrijd wordt gesppeld door de bestuurders van de noordelijke golfclubs om de Regentencup wisselbeker. Naast een sportive inspanning over 18 holes is er vooral ook ruimte voor het uitwisselen van ervaringen en het versterken van de onderlinge banden. We hebben de dag afgesloten met een voortreffelijk diner.
We winnaar van de wisselbeker wordt bepaald door de gezamenlijke score van de deelnemers van de club. met 69 stableford punten zijn wij op de 3e plaats geeindigd. Gastgever gc Westerwolde veroverde voor de tweede keer de cup. Omdat de organisatie best wat energie vraagt hebben wij op verzoek van Westerwolde de organisatie van de Regentencup 2025 op ons genomen. We zijn hier heel blij mee en willen er volgend jaar een mooie, memorabele dag van maken.



