Op 1 mei speelde het tweede dames team op de baan Martensplek tegen ’t Sybrook uit Enschede. Uitslag: 14 – 8. De winst voor het team uit Tiendeveen. De dames hadden een moeilijk seizoen en werden laatste in de poule. De Koepel uit Wierden promoveren naar de hoofdklasse.
Dames I moest in Steendam op Duurswold tenminste gelijk spelen tegen Exloo om poule winnaar te worden. De uitslag was 15 – 7 voor de dames van de Hildenberg. Hiermee werden ze poulewinnaar, maar voor de landelijke halve finale kwamen ze net tekort. De 4 beste poulewinnaars komen hiervoor in aanmerking. De dames bereikten de 5e plaats.
Het tweede heren team ontving op 2 mei de heren van hun poule en speelde daarom zelf niet. Door het verlies van vorige week degraderen de heren uit de hoofdklasse. Winnaar in deze poule is Parc Sandur geworden.
Heren 1 speelde op De Groene Ster bij Leeuwarden tegen De Compagnie uit Veendam. De uitslag was nog van belang om de winnaar van de poule te bepalen. Uiteindelijk werd de tegenstander eerste in de poule. Uitslag van de wedstrijd 10 – 12.
Hiermee is de competitie weer ten einde.




